Nagrania z Mszy św. i modlitw 19.09.2019 r.
Przedstawiamy nagrania z Mszy św. i modlitw o uzdrowienie i uwolnienie, które odbyły się 19 września 2019 r. w parafii św. Jakuba w Warszawie. Następne takie nabożeństwo jest planowane 17 października 2019 r. Początek Mszy św.: Msza św. – cz. 2. – homilia: Msza św. – cz. 3: Msza św. – Komunia św. i zakończenie:
