Końcówka zapisów
Wprawdzie do kursu „Nowe Życie” został miesiąc, to jednak limit miejsc jest na wyczerpaniu. Dziś ostatecznie zamkniemy listę zapisów. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to ma ostateczną możliwość.

Wprawdzie do kursu „Nowe Życie” został miesiąc, to jednak limit miejsc jest na wyczerpaniu. Dziś ostatecznie zamkniemy listę zapisów. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to ma ostateczną możliwość.
Na pierwszej tegorocznej Mszy św. połączonej z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie głównymi tematami były ludzkie ograniczenia i akceptacja siebie. Zapraszamy do usłuchania nagrań. Przepraszamy za słabą jakość nagrań. Problemy techniczne także się przyczyniły do opóźnienia umieszczenia tych nagrań w sieci.
Za nami intensywne tygodnie wraz z, prowadzonym w Zalesiu Dolnym, kursem „Nowe Życie” oraz Mszą św. połączoną z modlitwami o uzdrowienie. Przed nami prawie miesiąc braku zewnętrznych posług. Jednakże oczekujemy najbardziej intensywnego miesiąca w historii naszej SNE – marca. Wtedy to m.in. poprowadzimy kolejny kurs „Nowe Życie” oraz rekolekcje szkolne w Gimnazjum nr 14 w Warszawie. Przed nami coraz intensywniejsze (…)
Ruszyły zapisy na kurs „Nowe Życie”, który odbędzie się w dniach 13-15 stycznia 2017r. w Zalesiu Dolnym (dzielnica Piaseczna). Kurs jest przewidziany dla osób pełnoletnich. Informacje o kursie na stronie snewarszawa.pl/nowezycie. Zapisy na stronie snewarszawa.pl/zalesie.
Informujemy, że z racji przerwy świątecznej nie odbędą się spotkania Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji w dniach 22 i 29 grudnia 2016. Najbliższe spotkanie 5 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00. Zapraszamy. Uprzedzamy jednak, że tego dnia możliwe iż spotkanie odbędzie się w innej sali niż zawyczaj.
Zapraszamy do odsłuchania nagrań z Mszy św. i modlitw o uzdrowienie i uwolnienie, które odbyły się 17 grudnia 2016 w parafii św. Jakuba Ap. w Warszawie. Następna planowana Msza św. odbędzie się 21 stycznia AD 2017.