Msza św. 19.09.2015r. – nagrania
W sobotę 19 września br. odbyła się pierwsza po wakacjach Msza św. połączona z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie. Zachęcamy do posłuchania nagrań z Mszy św. i nabożeństwa. Zachęcamy do posłuchania nagrań z ostatniej przedwakacyjnej Mszy św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
Zapraszamy na kurs "Nowe Życie"
Ks. Jacek Fijałkowski wraz z osobami posługującymi na Mszach św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie serdecznie zaprasza na rekolekcje Nowej Ewangelizacji – kurs „Nowe Życie”. Odbędzie się on w dniach 6-8 listopada 2015r. w parafii św. Jakuba w Warszawie. Informacje i zapisy pod adresem www.bartymeusz.pl/nowezycie.
Zapraszamy na kurs „Nowe Życie”
Ks. Jacek Fijałkowski wraz z osobami posługującymi na Mszach św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie serdecznie zaprasza na rekolekcje Nowej Ewangelizacji – kurs „Nowe Życie”. Odbędzie się on w dniach 6-8 listopada 2015r. w parafii św. Jakuba w Warszawie. Informacje i zapisy pod adresem www.bartymeusz.pl/nowezycie.
Do zobaczenia po wakacjach
Przypominamy, że najbliższa Msza św. połączona z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie w parafii św. Jakuba odbędzie się dopiero po zakończonych wakacjach. Nie będzie zatem ani w lipcu ani w sierpniu. O terminie poinformujemy na tej stronie oraz na ogłoszeniach w Parafii.
Zapraszamy po wakacjach
Następna Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie odbędzie się dopiero po wakacjach. Najprawdopodobniej w 3. sobotę września. Więcej informacji dopiero na początku września.
