Kurs „Nowe Życie” 30.09 – 2.10.2022 r.
UWAGA. ZAPISY ZAKOŃCZYŁY SIĘ Zapraszamy do udziału w rekolekcjach kerygmatycznych kurs „Nowe Życie”. To podstawowe rekolekcje i wydarzenie ewangelizacyjne Szkół Nowej Ewangelizacji. Najbliższy kurs odbędzie się w dniach 30 września – 2 października 2022 r. w Warszawie, w parafii św. Jakuba Ap., przy ul. Grójeckiej 38 (Plac Narutowicza). Więcej informacji pod adresem snewarszawa.pl/nowezycie.
Msza św. i modlitwy – 15.09.2022 r.
Zapraszamy na pierwszą po wakacjach Mszę św. oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, które tradycyjnie odbędą się w trzeci czwartek miesiąca, tj. 15.09.2022 r. w parafii św. Jakuba Ap. w Warszawie, przy ul. Grójeckiej 38 (Plac Narutowicza).
Spotkania po wakacjach
W pierwszy czwartek września, tj. 1.09.2022 r. zostają wznowione spotkania naszej wspólnoty. Pierwsze spotkanie będzie w formie Mszy św., która odbędzie się w Kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego (wejście od strony ul. Barskiej). Początek o godz. 19.00. Po Mszy św. rozmowy na różne powakacyjne tematy. Zapraszamy członków i zainteresowanych naszą Wspólnotą.
Ostatnie przed wakacjami modlitwy – 23.06.2022 r.
Zapraszamy na ostatnią przed wakacjami Mszę św. oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Odbędą się one 23 czerwca 2022 r. o godz. 19.00 w parafii św. Jakuba Ap. w Warszawie. Na zakończenie – uwielbienie. W dużym składzie muzycznym. Śpiew i muzyka na naprawdę dobrym poziomie.
Nagrania z Mszy św. oraz modlitw 26.05.2022 r.
Zachęcamy do odsłuchania nagrań, poprzez wejście w poniższe linki: Homilia 26.05.2022 r. Modlitwy 26.05.2022 r. Przypominamy, że następna Msza św. oraz modlitwy odbędą się 23 czerwca 2022 r.
