Seminarium Odnowy Wiary – jeszcze ostatnia okazja, by się dołączyć
Seminarium wystartowało 5 kwietnia 2018 r. Jednakże możliwe jest jeszcze dołączenie na spotkaniu 12 kwietnia. Zapraszamy. Zapraszamy do przeżycia Seminarium Odnowy Wiary, które nasza SNE poprowadzi i przeżyje w parafii św. Jakuba w Warszawie. Seminarium Odnowy Wiary jest cyklem 10 cotygodniowych spotkań mających na celu dogłębne poznanie (bądź odnowieniem) podstawowych prawd wiary oraz otworzenie się na działanie Boga, jako kochającego (…)
